Skip to content

Registracija į stovyklą jau atidaryta!

Registracija į VIPT asociacijos vasaros stovyklų sezoną „Atostogos išmaniai ir kūrybingai Varniuose“ PRASIDEDA!🎉

🎯 Ar jau žinai kur praleisi vasaros atostogas? Ką veiksi? Jei tau 9-15 metų atvažiuok pas mus į vieną gražiausių Žemaitijos vietovių, Varnių regioninį parką, Telšių r.

NAUJOVĖ 🔊 Šių metų stovyklos naujovė – organizuojamos dvi pamainos, kurios vienoje iš jų laukiame didesnių vaikų nuo 13 – 15 m.

💬 STOVYKLOS PROGRAMĄ sudaro įvairių veiklų, edukacijų ir pramogų visuma, kurios orientuotos į tavo kūrybiškumo, savęs pažinimo bei technologinių įgūdžių ugdymą. Stovyklos dienotvarkę sudaro: kūrybiškumo dirbtuvės panaudojant įvairias technologijas (pavyzdžiui, vieną dieną naudojant Lego Boost mokaisi konstruoti ir programuoti, kitą naudojant LittleBits mokaisi inžinerijos pagrindų ir t.t. Visos veiklos vyksta nenaudojant kompiuterių). Edukacinėse veiklose tau suteikiama galimybė mokytis įvairių dalykų ir atrasti naujas dar neišbandytas veiklas (pavyzdžiui, šiais metais mokysies naudoti irklentę Luksto ežere, susitiksi su Šauliais, pieši savo gamybos dažais, važiuosi dviračiais aplink Varnių apylinkes ir t.t.). O kur dar įvairios pramogos nuo smagių krikštynų, gerumo dienos, lobių paieškos ir t.t.) Kiekviena stovyklos diena ypatinga ir skirtinga savo veiklomis.

❗️Stovyklos programa vyresniems ir mažesniems stovyklautojams skirtinga, pritaikyta pagal įvairius pomėgius bei amžių. Daugiau informacijos apie stovyklą ir siūlomas veiklas ieškok svetainėje: http://vipt.lt/stovyklauk/

🟧 STOVYKLOS PAMAINOS:

I pamaina: 2024 07 07 – 2024 07 13 (9-12 m. vaikams).

II pamaina: 2024 07 21 – 2024 07 27 (13-15 m. vaikams).

🟧 MAITINIMAS: 4 kartai per dieną.

🟧 Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: apgyvendinimas, maitinimas, pramogos.

🟧 STOVYKLOS TRUKMĖ: 7 dienos (su nakvyne).

🟧 VADOVAI: linksmi, patirtį turintys pedagogai bei patyrę savo sričių žinovai.

🟧 KAINA: Kaina 270 Eur.

🟧 REGISTRACIJOS MOKESTIS: 50 Eur. Mokestis įtraukiamas į stovyklos kainą, bet negrąžinamas persigalvojus.

🟧 REGISTRACIJA: Registracijos forma: https://forms.gle/SRU5o8nVbCScvBww5

Dėl stovyklos teirautis: el.paštu: toma@vipt.lt Tel.: +370 62020961