Skip to content

Atostogauk išmaniai ir kūrybingai
Varniuose

Vasara 2024 | Varnių regioninis parkas Ožtakių km, Telšių r.

STOVYKLOS APRAŠYMAS

Ar jau žinai kur praleisi vasaros atostogas? Ką veiksi? Jei tau 9 -15 metų atvažiuok į vieną gražiausių Žemaitijos vietovių, Varnių regioninį parką, Telšių r.

Saugioje ir draugiškoje aplinkoje smagiai praleisi laiką, atskleisi savo kūrybiškumo galią, mokysiesi bendrauti ir bendradarbiauti komandoje, patirsi gerų emocijų, atradimų gamtos, draugų ir technologijų apsuptyje.

Stovyklos programą sudaro trys viena su kita persipinančios temos: kūrybiškumo ugdymas, technologijų dirbtuvės ir įvairios edukacijos. Kiekviena stovyklos diena ypatinga ir skirtinga savo veiklomis. Vieną dieną įsijausi į nuomonės formuotojo ar technologijų kūrėjo vaidmenį, kitą dieną išbandysi Šaulio profesiją ar tiesiog daugiau pažinsi save patį.

Asociacijos „Viešieji interneto prieigos taškai” komanda jau 9 m. organizuoja vasaros stovyklas ir kviečia tave, išmaniai ir kūrybingai praleisti laiką atostogų metu. Per visus šiuos metus esame įgyvendinę 22 vasaros stovyklas, kuriose sudalyvavo daugiau nei 570 vaikų iš visos Lietuvos.

Stovyklos „Atostogauk išmaniai ir kūrybingai Varniuose“ pagrindinis tikslas – sudaryti sąlygas Lietuvos vaikams (9 – 15 m.) turiningai leisti laisvalaikį gamtos apsuptyje ir naudojant aktyvius neformaliojo ugdymo metodus bei informacines technologijas skatinti iniciatyvą, kūrybiškumą, bendradarbiavimą, sudaryti sąlygas jaunam žmogui atskleisti savo asmenybę, mokytis bendrauti ir bendradarbiauti.

Telšių mieste ir rajone gyvenantiems vaikams ši stovykla su Telšių rajono savivaldybės skirta finansine parama kainuoja 199 Eur.

Nesusirinkus reikiamam vaikų skaičiui į stovyklos srautus, organizatoriai pasilieka teisę atšaukti stovyklą. Tokiu atveju, registracijos mokestis grąžinamas.

STOVYKLOS DATOS IR KAINA

I PAMAINA

2024 07 07 – 2024 07 13

AMŽIUS
9 – 12 m.

II PAMAINA

2024 07 21 – 2024 07 27

AMŽIUS
13 – 15 m.

MAITINIMAS

4 kartai per dieną

TRUKMĖ

7 dienos

AMŽIUS

9 – 15 metų

PROGRAMOS APRAŠYMAS
9 – 12 m. vaikams:

Technologijos

Technologijų dirbtuvėse leisiesi į nuotykius bei kursi projektus panaudodamas Lego Boost, Lego kaladėles  bei LittleBits konstruktorius. Išbandysi kaip veikia papildytosios virtualios realybės bei dirbtinio intelekto technologijos kuriant muziką, paveikslėlius bei video filmukus.

Kūrybiškumas

Stovyklos metu mankštinsi savo kūrybiškumo raumenį, kad jį „įdarbinti“. Nesvarbu ar tai su technologijomis susijęs projektas, ar edukacija, visų veiklų metu mes padėsime tau atskleisti kūrybiškumo galią, reikšti mintis, dirbti komandoje, spręsti problemas bei labiau pažinti save.

Pramogos

Tavęs laukia įvairios edukacijos, nuo susitikimo su Šauliais, mokymosi irkluoti irklente Lūksto ežere, dalyvavimo renginiuose (krikštynos, talentų vakaras, lobio paieškos, gerumo diena, pažinkim kiną ir t.t.) iki važinėjimosi dviračiais, tapymo savo gamybos dažais, piešimo ant maikučių ir kitų smagių pramogų bei edukacijų.

PROGRAMOS APRAŠYMAS
13 – 15 m. vaikams:

Technologijos

Technologijų dirbtuvėse pasimatuosi IT specialisto profesiją ir išbandysi savo jėgas „perkandant“ kompiuterių pasaulį iš vidaus, susipažinsi su nuomonės formuotojo darbu, suprasi kaip įvairias technologijas t.y. papildytąją  realybę, dirbtinį intelektą panaudoti kuriant turinį. Kartu su tavimi aiškinsimės socialinių medijų įtaką realybei, priklausomybę nuo interneto, kibernetines grėsmes ir kt.

Pramogos

Tavęs laukia įvairios edukacijos, nuo susitikimo su Šauliais, savęs pažinimo su psichologu, mokymosi irkluoti irklente Lūksto ežere, dalyvavimo renginiuose (krikštynos, talentų vakaras, gerumo diena, vakaras su DJ, pažinkim kiną) iki važinėjimosi dviračiais, sportinių varžybų, žygių ir kitų smagių pramogų.

Kūrybiškumas

Stovyklos metu mankštinsi savo kūrybiškumo raumenį, kad jį „įdarbinti“. Nesvarbu ar tai su technologijomis susijęs projektas, ar edukacija, visų veiklų metu mes padėsime tau atskleisti kūrybiškumo galią, reikšti mintis, dirbti komandoje, spręsti problemas bei labiau pažinti save.

GALERIJA

TĖVELIŲ ATSILIEPIMAI

Išleisdama abu sūnus į šią stovyklą, galvojau, kad nuo ryto iki vakaro sėdės prie kompiuterio. Tačiau likau labai maloniai nustebinta veiklų įvairove. Edukacijos, svečiai, renginiai,  aktyvios veiklos lauke. Mano vaikams patiko stovyklos maistas, prašydavo pakartoti blynelių ir varškės apkepo.

Audronė Daukšaitė-Timpė, Vilnius

Mane labiausiai nustebino, jog paskutinę stovyklos dieną tėveliai buvo pakviesti į baigiamąjį renginį, kuriame vaikai patys supažindino su visomis veiklomis, pristatė projektus, mokė tevelius stovyklos šokio. Iš ties buvo smagi šventė, su puikia nuotaika ir emocija.Indrė Buikytė, Vilnius

Šią vasarą pirmą kartą leidau savo sūnų į stovyklą. Turėjau baimių ar jis išbus iki galo, kaip jam seksis. Tiek sūnus, tiek mes tėveliai, likome labai patenkinti stovyklos programa, rūpestingais vadovais ir labai draugiška aplinka.
Liubovė Mockienė, Tauragė

Mano sūnus gyvena ne Lietuvoje. Ši stovykla  „nulaužė” visus psichologinius bendravimo barjerus mano vaikui.  Susipažino su Žemaitija ir puikiai praleido laiką.

Rasa Barkalaia, Tbilisis

Pas mus visada gera energija, nuotaika, bei augantys sparnai!

Registruokis!

REKVIZITAI
Asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai”
S. Žukausko g. 18-30, LT-08234, Vilnius.
Įm. k. 300618195.

KONTAKTAI
+370 62020961
asociacija@vipt.lt

© 2023 VIPT ASOCIACIJA