Skip to content

Tavo IT karjeros pradžia su

„Google.org“ ir „Coursera“ pagalba.

Išdrįsk ir sudalyvauk nemokamoje trečius metus iš eilės vykdomoje programoje!

Registruokis į programas iki
2023 m. balandžio mėn. 9 d.

200 dalyvių

Nemokami nuotoliniai mokymai anglų kalba „Coursera“ plaftormoje

Jokios išankstinės patirties IT srityje

Profesionalių lektorių konsultacijos ir jų įrašai lietuvių kalba

KODĖL VERTA DALYVAUTI WORK IN TECH PROGRAMOJE

PADEDAME PERSIKVALIFIKUOTI Į IT SRITĮ

IT specialistų trūkumas – bendra Europos Sąjungos problema. „Infobalt“ duomenimis, tam, kad Lietuva pasiektų ES vidurkį, reikia dar apie 14 tūkst. IT specialistų. Work in Tech programa skirta asmenims, kurie ne tik nori persikvalifikuoti į IT sritį, bet ir „pasimatuoti“ ar IT jiems tinka, ar norėtų pradėti savo karjerą šiame sektoriuje.

KURIAME BENDRUOMENĘ BESIDOMINČIĄ IT SEKTORIUMI

Ši programa vienija technologijų pasauliu besidominčius žmones, kurie ne tik nuolat mokosi, atnaujina žinias, bet ir gilinasi į IT sektoriaus subtilybes, susitinka bendruose tiesioginiuose ir nuotoliniuose renginiuose, dalyvauja konsultacijose, bendrauja su IT srityje dirbančiais specialistais ir pan.

PADEDAME IEŠKOTI GALIMYBIŲ ĮSILIEJANT Į IT SRITĮ

Nuolat padedame dalyviams palaikyti motyvaciją, nes nuo jos bei įdėto darbo priklauso kaip sėkmingai seksis ieškoti darbo. Ypatingai tai svarbu tik pradedantiems savo IT karjeros kelią asmenims. Kartu su dalyviais ieškome jiems tinkamų darbo pasiūlymų, stipriname jų minkštuosius įgūdžius, siūlome kitas mokymų programas ir pan.

LANKSTUS NUOTOLINIS MOKYMASIS COURSERA

Dalyviams suteikiama galimybė savarankiškai mokytis pagal „Google.org“ sukurtas mokymo programas bei mokymosi procesą derinti su darbu ir asmeniniu gyvenimu. Kiekvienas dalyvis pasirenka savo mokymosi tempą, grafiką ir pan. Nors ir mokymai vyksta anglų kalba, nuolat teikiamos profesionalių lektorių konsultacijos lietuvių kalba.

PROGRAMOS

IT Support

IT palaikymas

Project Management

Projektų valdymas

IT Automation with Python

IT automatizavimas naudojant Python

PROGRAMŲ APRAŠYMAI

Mokymų programos „IT Support Certificate“ (IT palaikymo) aprašymas:

Skirta: tik moterims 18+

Mokymo vietų skaičius: 70

Trukmė: 155 savarankiškos valandos (apie 7 mėn.).
Forma: Nuotolinis mokymas(is) „Coursera“ platformoje.
Konsultacijos lietuvių kalba: papildomos 30 valandų Vilniaus bei KTU universiteto lektorių konsultacijų.
Mokymų pradžia: 2023 m. balandžio mėn.

Mokymų aprašymas: Šiuose mokymuose susipažinsite su IT pagrindais, kompiuterių tinklais, operacinėmis sistemomis, sistemų bei tinklų administravimu ir tinklų saugumu.

Baigus mokymus galimos darbo pozicijos: Mokymų metu įgyti įgūdžiai padės rasti darbą  įvairaus pobūdžio įmonėse skirtingose IT sektoriaus pozicijose: duomenų bazių administratorius, sistemų analitikas, IT sistemų palaikymo specialistas, IT asistentas.

Pažymėjimas: Google „IT Support“ Certificate.

Mokymų programos „Project Management“ (Projektų valdymas) aprašymas:

Skirta: tik moterims 18+

Mokymo vietų skaičius: 30

Trukmė: 160 savarankiškų valandų (apie 7 mėn.).
Forma: Nuotolinis mokymas(is) „Coursera“ platformoje.
Konsultacijos lietuvių kalba: papildomos 30 valandų profesionalaus lektoriaus konsultacijų.
Mokymų pradžia: 2023 m. balandžio mėn.

Mokymų aprašymas: Šis kursas skirtas būsimiems ar esamiems projektų vadovams bei projektų dalyviams.  Mokymų metu susipažinsite su „Agile“ ir tradiciniu projektų valdymo metodais. Pagilinsite teorinį pasirengimą, susisteminsite turimas žinias apie projektų valdymą, komandos darbo organizavimą, išteklių naudojimą, efektyvų bendradarbiavimą bei lyderystę. Kurso programą sudaro šeši skirtingi moduliai. Kursas apima visas temas, kurios reikalingos norint išlaikyti PMI egzaminą ir gauti Certified Associate in Project Management (CAPM) pažymėjimą.

Baigus mokymus galimos darbo pozicijos: Mokymų metu įgyti įgūdžiai padės gerinti projektų valdymo principų įgyvendinimą organizacijose, pritaikyti žinias projekto vadovo, koordinatoriaus, asistento, programų vadovo, projektų analitiko ir administratoriaus pozicijose.

Pažymėjimas: Google „Project Management“ Certificate.

Mokymų programos „IT Automation with Python“ (IT automatizavimas naudojant Python) aprašymas:

Skirta: moterims ir vyrams, 18+

Mokymo vietų skaičius: 35

Trukmė: 115 savarankiškų valandų (apie 7 mėn.).
Forma: Nuotolinis mokymas(is) „Coursera“ platformoje.
Konsultacijos lietuvių kalba: papildomos 30 valandų VU universiteto lektoriaus konsultacijų.
Mokymų pradžia: 2023 m. balandžio mėn.

Mokymų aprašymas: Mokymų metu ne tik išmoksite programuoti „Python“ kalba, bet ir automatizuoti įprastas sistemos administravimo užduotis. Sužinosite kaip naudotis „Git“ ir „GitHub“, bei šalinti sudėtingas problemas. Taip pat taikysite automatizavimą plačiu mastu naudodami konfigūracijos valdymą ir debesiją. Kursą sudaro 6 moduliai, kurių metu praktiškai išbandysite savo techninius įgūdžius vykdydami įvairius projektus, įskaitant pagrindinį projektą, kuriame panaudosite įgytas žinias realioms IT problemoms spręsti.

Baigus mokymus galimos darbo pozicijos: Mokymų metu įgyti programavimo ir automatizavimo įgūdžiai padės rasti darbą įvairaus pobūdžio įmonėse skirtingose IT sektoriaus pozicijose: IT sistemų palaikymo specialistas, jaunesnysis sistemų administratorius ir jaunesnysis programuotojas su Python.

Pažymėjimas: Google  „IT Automation with Python Professional“ Certificate.