VIPT asociacija moterims pristatė naujieną

Šių metų rugpjūčio 26 d. Vilniuje, Asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“ sukvietė moteris į renginį „Įgūdžiai, padedantys moterims įsitvirtinti darbo rinkoje“. Susitikime ne tik pristatė tarptautinio projekto „Verslumo įgūdžiai moterims skaitmeniniame pasaulyje“ rezultatus, bet ir pakvietė dalyvius į diskusiją.

Renginio tikslas buvo aptarti, kaip atrasti, išnaudoti ir padidinti moterų užimtumo bei įsitraukimo į darbo rinką potencialą, kaip padėti moterims ugdyti naujus įgūdžius ir gebėjimus.

Į renginį buvo pakviesti 20 valstybinių ir nevalstybinių institucijų atstovai iš visos Lietuvos. Renginio metu aptartos moterų darbo rinkoje tendencijos, iššūkiai, kompetencijų poreikis, moterys technologijų pasaulyje, pristatytos įgūdžių ugdymo programos.

Taip pat renginio metu VIPT asociacija pristatė naujieną t.y. sukurtą naują ir moterims skirtą programą „Inicijuok ir įgyvendink savo idėjas”. „Projekto “Verslumo įgūdžiai moterims skaitmeniniame pasaulyje” metu kuriant programą kartu su partneriais iš Vokietijos, Slovėnijos ir Graikijos galvojome kokį įgūdžių tobulinimo kelią turėtume pasirinkti tam, kad atlieptume šiandienos darbo rinkos poreikius”, – savo patirtimi dalinosi Inga Žemaitienė, asociacijos direktorė. “Labai norėjosi sukurti programą, pagal kurią mokymasis būtų tarsi išbandymas, atradimas, bendradarbiavimas, o ne mechaniškas žinių atkartojimas. Pilotinių mokymų dalyvių geri programos įvertinimai leidžia džiaugtis pasiektais rezultatais.”

Programa “Inicijuok ir įgyvendink savo idėjas” apima problemų sprendimu grįstą mokymosi kelią integruojant tarpusavyje ir konstruojant sąsajas tų dalykų, kurie šiandien svarbūs ir paklausūs darbdavių tarpe. Programa susieja tris skirtingas kompetencijų sritis: skaitmeninius įgūdžius, verslumo ir projektų valdymo įgūdžius. Programos trukmė 25 val. tiesioginio mokymo. Šią vasarą pagal programą mokėsi ir ją išbandė daugiau nei 200 moterų Lietuvoje, Slovėnijoje ir Graikijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top