Lietuvoje startavo mokymai pagal naujai sukurtą programą

Šių metų vasario 21 d. Kaune prasidėjo mokymai pagal naujai sukurtą 25 valandų trukmės tiesioginio mokymo programą “Inicijuok ir įgyvendink savo idėjas”. Trijų dienų mokymuose dalyvauja 12 suaugusiųjų švietimo darbuotojų iš Šilutės, Kauno, Panevėžio, Tauragės, Alytaus, Jonavos, Vilniaus r. ir Klaipėdos m. bibliotekų.

Atsižvelgiant į tai, kad per ateinančius kelerius metus tikimasi, jog 85% darbo vietų reikės pagrindinių skaitmeninių įgūdžių, o verslumo įgūdžiai turės didelę reikšmę darbo rinkoje, pagrindinis mokymo programos tikslas – kelti moterų kvalifikaciją projekto valdymo, verslumo ir skaitmeninių įgūdžių srityse. Tikimasi, kad šie nauji įgūdžiai padidins moterų įsidarbinimo galimybes.

Mokymų programa buvo kuriama kartu su partneriais iš Vokietijos, Graikijos, Slovėnijos įgyvendinant tarptautinį projektą “Verslumo įgūdžiai moterims skaitmeniniame pasaulyje” finansuojamą Erasmus+ strateginių partnerysčių programos.

Pilotinių mokymų tikslas – išbandyti naujai sukurtą programą pasitelkiant tikslines projekto grupes: suaugusiųjų švietimo organizacijų darbuotojus ir moteris. Pasibaigus suaugusiųjų švietimo darbuotojų mokymams, kiekvienas iš jų praves mokymus savo bendruomenėje gyvenančioms moterims. Į mokymus bus pakviestos moterys, kurios ieško darbo, norėtų susirasti geriau apmokamą darbą, norėtų pradėti savo verslą, vienišos mamos, kaimiškosiose vietovėse gyvenančios moterys. Mokymai visose minėtose keturiose šalyse vyks kovo-balandžio mėnesiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top