Tavo IT karjeros pradžia su

„Google.org“ ir „Coursera“ pagalba.

Išdrįsk ir sudalyvauk nemokamoje trečius metus iš eilės vykdomoje programoje!

Registruokis į programas iki
2023 m. balandžio mėn. 9 d.

200 dalyvių

Nemokami nuotoliniai mokymai anglų kalba „Coursera“ plaftormoje

Jokios išankstinės patirties IT srityje

Profesionalių lektorių konsultacijos ir jų įrašai lietuvių kalba

KODĖL VERTA DALYVAUTI WORK IN TECH PROGRAMOJE

PADEDAME PERSIKVALIFIKUOTI Į IT SRITĮ

IT specialistų trūkumas – bendra Europos Sąjungos problema. „Infobalt“ duomenimis, tam, kad Lietuva pasiektų ES vidurkį, reikia dar apie 14 tūkst. IT specialistų. Work in Tech programa skirta asmenims, kurie ne tik nori persikvalifikuoti į IT sritį, bet ir „pasimatuoti“ ar IT jiems tinka, ar norėtų pradėti savo karjerą šiame sektoriuje.

KURIAME BENDRUOMENĘ BESIDOMINČIĄ IT SEKTORIUMI

Ši programa vienija technologijų pasauliu besidominčius žmones, kurie ne tik nuolat mokosi, atnaujina žinias, bet ir gilinasi į IT sektoriaus subtilybes, susitinka bendruose tiesioginiuose ir nuotoliniuose renginiuose, dalyvauja konsultacijose, bendrauja su IT srityje dirbančiais specialistais ir pan.

PADEDAME IEŠKOTI GALIMYBIŲ ĮSILIEJANT Į IT SRITĮ

Nuolat padedame dalyviams palaikyti motyvaciją, nes nuo jos bei įdėto darbo priklauso kaip sėkmingai seksis ieškoti darbo. Ypatingai tai svarbu tik pradedantiems savo IT karjeros kelią asmenims. Kartu su dalyviais ieškome jiems tinkamų darbo pasiūlymų, stipriname jų minkštuosius įgūdžius, siūlome kitas mokymų programas ir pan.

LANKSTUS NUOTOLINIS MOKYMASIS COURSERA

Dalyviams suteikiama galimybė savarankiškai mokytis pagal „Google.org“ sukurtas mokymo programas bei mokymosi procesą derinti su darbu ir asmeniniu gyvenimu. Kiekvienas dalyvis pasirenka savo mokymosi tempą, grafiką ir pan. Nors ir mokymai vyksta anglų kalba, nuolat teikiamos profesionalių lektorių konsultacijos lietuvių kalba.

PROGRAMOS

IT Support

IT palaikymas

Project Management

Projektų valdymas

IT Automation with Python

IT automatizavimas naudojant Python

UX design

UX dizainas

Data Analytics

Duomenų analitika

Digital marketing and e-commerce

Skaitmeninis marketingas ir e.komercija

PROGRAMŲ APRAŠYMAI

Mokymų programos „IT Support Certificate“ (IT palaikymo) aprašymas:

Skirta: tik moterims 18+

Mokymo vietų skaičius: 70

Trukmė: 155 savarankiškos valandos (apie 7 mėn.).
Forma: Nuotolinis mokymas(is) „Coursera“ platformoje.
Konsultacijos lietuvių kalba: papildomos 30 valandų Vilniaus bei KTU universiteto lektorių konsultacijų.
Mokymų pradžia: 2023 m. balandžio mėn.

Mokymų aprašymas: Šiuose mokymuose susipažinsite su IT pagrindais, kompiuterių tinklais, operacinėmis sistemomis, sistemų bei tinklų administravimu ir tinklų saugumu.

Baigus mokymus galimos darbo pozicijos: Mokymų metu įgyti įgūdžiai padės rasti darbą  įvairaus pobūdžio įmonėse skirtingose IT sektoriaus pozicijose: duomenų bazių administratorius, sistemų analitikas, IT sistemų palaikymo specialistas, IT asistentas.

Pažymėjimas: Google „IT Support“ Certificate.

Mokymų programos „Project Management“ (Projektų valdymas) aprašymas:

Skirta: tik moterims 18+

Mokymo vietų skaičius: 30

Trukmė: 160 savarankiškų valandų (apie 7 mėn.).
Forma: Nuotolinis mokymas(is) „Coursera“ platformoje.
Konsultacijos lietuvių kalba: papildomos 30 valandų profesionalaus lektoriaus konsultacijų.
Mokymų pradžia: 2023 m. balandžio mėn.

Mokymų aprašymas: Šis kursas skirtas būsimiems ar esamiems projektų vadovams bei projektų dalyviams.  Mokymų metu susipažinsite su „Agile“ ir tradiciniu projektų valdymo metodais. Pagilinsite teorinį pasirengimą, susisteminsite turimas žinias apie projektų valdymą, komandos darbo organizavimą, išteklių naudojimą, efektyvų bendradarbiavimą bei lyderystę. Kurso programą sudaro šeši skirtingi moduliai. Kursas apima visas temas, kurios reikalingos norint išlaikyti PMI egzaminą ir gauti Certified Associate in Project Management (CAPM) pažymėjimą.

Baigus mokymus galimos darbo pozicijos: Mokymų metu įgyti įgūdžiai padės gerinti projektų valdymo principų įgyvendinimą organizacijose, pritaikyti žinias projekto vadovo, koordinatoriaus, asistento, programų vadovo, projektų analitiko ir administratoriaus pozicijose.

Pažymėjimas: Google „Project Management“ Certificate.

Mokymų programos „IT Automation with Python“ (IT automatizavimas naudojant Python) aprašymas:

Skirta: moterims ir vyrams, 18+

Mokymo vietų skaičius: 35

Trukmė: 115 savarankiškų valandų (apie 7 mėn.).
Forma: Nuotolinis mokymas(is) „Coursera“ platformoje.
Konsultacijos lietuvių kalba: papildomos 30 valandų VU universiteto lektoriaus konsultacijų.
Mokymų pradžia: 2023 m. balandžio mėn.

Mokymų aprašymas: Mokymų metu ne tik išmoksite programuoti „Python“ kalba, bet ir automatizuoti įprastas sistemos administravimo užduotis. Sužinosite kaip naudotis „Git“ ir „GitHub“, bei šalinti sudėtingas problemas. Taip pat taikysite automatizavimą plačiu mastu naudodami konfigūracijos valdymą ir debesiją. Kursą sudaro 6 moduliai, kurių metu praktiškai išbandysite savo techninius įgūdžius vykdydami įvairius projektus, įskaitant pagrindinį projektą, kuriame panaudosite įgytas žinias realioms IT problemoms spręsti.

Baigus mokymus galimos darbo pozicijos: Mokymų metu įgyti programavimo ir automatizavimo įgūdžiai padės rasti darbą įvairaus pobūdžio įmonėse skirtingose IT sektoriaus pozicijose: IT sistemų palaikymo specialistas, jaunesnysis sistemų administratorius ir jaunesnysis programuotojas su Python.

Pažymėjimas: Google  „IT Automation with Python Professional“ Certificate.

Mokymų programos „UX design“ (UX dizainas) aprašymas:

Skirta: moterims ir vyrams, 18+

Mokymo vietų skaičius: 15

Trukmė: 244 savarankiškų valandų (apie 7 mėn.).
Forma: Nuotolinis savarankiškas mokymas(is) „Coursera“ platformoje.
Mokymų pradžia: 2023 m. balandžio mėn.

Mokymų aprašymas: Mokymų metu sužinosite kaip kaip dirba UX dizaineriai: gėbėsite suprasti naudotojų poreikius, išsiaiškinti problemas, ieškosite sprendimų, kursite prototipus, testuosite ir atnaujinsite dizainą. Įveikę 7 modulius išmoksite UX tyrimų pagrindus, tokius kaip tyrimų planavimas, interviu ir tinkamumo naudoti tyrimų atlikimas bei tyrimų rezultatų apibendrinimas. Taip pat išmoksite sukurti profesionalų UX portfolio, kurį sudaro 3 galutiniai projektai: mobilioji programėlė, svetainė ir įvairioms platformoms pritaikyta aplinka.

Baigus mokymus galimos darbo pozicijos: Mokymų metu įgyti įgūdžiai  padės rasti darbą  įvairaus pobūdžio įmonėse skirtingose IT sektoriaus pozicijose: jaunesniuoju UX dizaineriu, vartotojų patirties tyrėju.

Pažymėjimas: Google „UX Design“ Certificate.

Mokymų programos „Data Analytics“ (Duomenų analitika) aprašymas:

Skirta: moterims ir vyrams, 18+

Mokymo vietų skaičius: 15

Trukmė: 190 savarankiškų valandų (apie 7 mėn.).
Forma: Nuotolinis mokymas(is) „Coursera“ platformoje.
Mokymų pradžia: 2023 m. balandžio mėn.

Mokymų aprašymas: Baigę šią programą, kurią sudaro 8 moduliai, turėsite praktinių žinių apie pagrindines duomenų analizės platformas (skaičiuoklės, SQL, Tableau, R programavimas) ir kada jas naudoti duomenų gyvavimo cikle. Gebėsite suprasti kaip apdoroti, transformuoti ir vizualizuoti didelius duomenų kiekius.

Baigus mokymus galimos darbo pozicijos: Šie mokymai skirti visiems galvojantiems apie jaunesniojo duomenų analitiko poziciją.

Pažymėjimas: Google „Data Analytics“ Certificate.

Mokymų programos „Digital marketing and e-commerce (Skaitmeninis marketingas ir e.komercija) aprašymas:

Skirta: moterims ir vyrams, 18+

Mokymo vietų skaičius: 20

Trukmė: 170 savarankiškų valandų (apie 7 mėn.).
Forma: Nuotolinis mokymas(is) „Coursera“ platformoje.
Mokymų pradžia: 2023 m. balandžio mėn.

Mokymų aprašymas: Šiuose mokymuose susipažinsite su skaitmeninės rinkodaros ir e. prekybos pagrindais, įskaitant el. pašto rinkodarą, rinkodaros analizę ir matavimą, SEO / SEM, klientų pasiekiamumą ir pardavimą internetu bei klientų lojalumo ugdymą. Taip pat išmoksite taikyti skaitmeninės rinkodaros įgūdžius, kurie padėtų įmonėms padidinti lankomumą ir pardavimus internete. Programą sudaro 7 moduliai, kuriu metu praktiškai išbandysite populiarias skaitmeninės rinkodaros ir e. prekybos priemones, pavyzdžiui, „Canva“, „Constant Contact“, „Hootsuite“, „HubSpot“, „MailChimp“, „Shopify“, „Twitter“, „Google Ads“ ir „Google Analytics“.

Baigus mokymus galimos darbo pozicijos: Mokymų metu sukurtus darbus galėsite panaudoti savo portfolio kūrimui, o įgyti įgūdžiai padės rasti darbą jaunesniojo skaitmeninio marketingo specialisto, skaitmeninio marketingo koordinatoriaus, socialinių medijų specialisto pozicijose.

Pažymėjimas: Google „Digital Marketing & E-commerce“ Certificate.

Scroll to Top