Vykdomi projektai


Verslumo įgūdžiai moterims skaitmeniniame pasaulyje
Šiuo projektu yra siekiama atkreipti dėmesį į vieną opiausių iššūkių Europoje - „minkštųjų” įgūdžių trūkumą moterų tarpe įsidarbinant ar ieškant geresnio darbo.

projekto-logotipas

Senjorai ir skaitmeninės technologijos

VIPT asociacija kartu su partneriais iš Vokietijos, Ispanijos ir Rumunijos įgyvendina Erasmus+ strateginių partnerysčių programos finansuojamą tarptautinį projektą “Senjorai ir skaitmeninės technologijos”.

projekto-logotipas

Kompiuterinio mąstymo įkvėpėjai

VIPT asociacija įgyvendina projektą „Kompiuterinio mąstymo įkvėpėjai”, kurį finansuoja pasaulinių technologijų organizacija Google, programos CS4HS lėšomis. Šis projektas skirtas ugdyti 8-12 klasių moksleivių kompiuterinio mąstymo įgūdžius per mobiliųjų aplikacijų kūrimą.

projekto-logotipas

IT projektų vadyba ir komandinis darbas

2018 metais startuoja atsinaujinusi neformaliojo vaikų švietimo programa “IT projektų vadyba ir komandinis darbas”.

projekto-logotipas

Vaikų vasaros stovykla

Stovyklos programos tikslas - ugdyti savimi pasitikinčią, sumanią asmenybę. Programą apima trys šiuolaikiškos viena su kita persipinančios temos. Tai – mokymasis dirbti komandoje, gamtos pažinimas bei kūrybiškas informacinių technologijų panaudojimas.

projekto-logotipas

Socialinių emocinių kompetencijų stiprinimas per neformalųjį ugdymą

VIPT asociacija įgyvendina mokymų projektą „Socialinių emocinių kompetencijų stiprinimas per neformalųjį ugdymą”, kurį finansuoja Švietimo ir mainų paramos fondas.