Skip to content

Atostogauk išmaniai ir kūrybingai
Varniuose

Vasara 2023 | Varnių regioninis parkas Ožtakių km, Telšių r.

STOVYKLOS APRAŠYMAS

Ar jau žinai kur praleisi vasaros atostogas? Ką veiksi? Jei tau 10-13 metų atvažiuok į vieną gražiausių Žemaitijos vietovių, Varnių regioninį parką, Telšių r.

Saugioje ir draugiškoje aplinkoje smagiai praleisi laiką, atskleisi savo kūrybiškumo galią, mokysies bendrauti ir bendradarbiauti komandoje, patirsi gerų emocijų, atradimų gamtos, draugų ir technologijų apsuptyje.

Stovyklos programą sudaro trys viena su kita persipinančios temos: kūrybiškumo ugdymas, technologijų dirbtuvės ir įvairios edukacijos.

Asociacijos „Viešieji interneto prieigos taškai” komanda jau 8 m. organizuoja vasaros stovyklas ir kviečia tave, išmaniai ir kūrybingai praleisti laiką atostogų metu. Per visus šiuos metus esame įgyvendinę 20 vasaros stovyklų, kuriose sudalyvavo daugiau nei 500 vaikų iš visos Lietuvos.

STOVYKLOS DATOS IR KAINA

I PAMAINA

2023 07 08 – 2023 07 14 (vietų nebėra)

II PAMAINA

2023 07 22 – 2023 07 28

MAITINIMAS

4 kartai per dieną

TRUKMĖ

7 dienos

AMŽIUS

10 – 13 metų

Kaina 257,25 Eur. Stovykla dalinai finansuojama TAPK.lt projekto. Galutinė stovyklos kaina su nuolaida 180 Eu.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
apgyvendinimas, maitinimas, pramogos.

PROGRAMOS APRAŠYMAS

Technologijos

Technologijų dirbtuvėse leisiesi į nuotykius bei kursi projektus panaudodamas Lego Boost  bei LittleBits konstruktorius. Sužinosi kaip veikia papildytosios virtualios realybės bei dirbtinio intelekto technologijos ir pats jas išbandysi kuriant muziką, paveikslėlius bei video filmukus.

Kūrybiškumas

Stovyklos metu mankštinsi savo kūrybiškumo raumenį, kad jį „įdarbinti“. Nesvarbu ar tai su technologijomis susijęs projektas, ar edukacija, visų veiklų metu mes padėsime tau atskleisti kūrybiškumo galią, reikšti mintis, dirbti komandoje, spręsti problemas bei labiau pažinti save.

Pramogos

Tavęs laukia įvairios edukacijos, nuo mokymosi rašyti Žemaitiškai, susitikimo su Šauliais iki dalyvavimo renginiuose (linksmosios krikštynos, talentų vakaras ir t.t.), važinėjimosi dviračiais, maudymosi Lūksto ežere, vakarienės ant laužo, sportinių žaidynių ir kitų smagių pramogų.

GALERIJA

TĖVELIŲ ATSILIEPIMAI

Išleisdama abu sūnus į šią stovyklą, galvojau, kad nuo ryto iki vakaro sėdės prie kompiuterio. Tačiau likau labai maloniai nustebinta veiklų įvairove. Edukacijos, svečiai, renginiai,  aktyvios veiklos lauke. Mano vaikams patiko stovyklos maistas, prašydavo pakartoti blynelių ir varškės apkepo.

Audronė Daukšaitė-Timpė, Vilnius

Mane labiausiai nustebino, jog paskutinę stovyklos dieną tėveliai buvo pakviesti į baigiamąjį renginį, kuriame vaikai patys supažindino su visomis veiklomis, pristatė projektus, mokė tevelius stovyklos šokio. Iš ties buvo smagi šventė, su puikia nuotaika ir emocija.Indrė Buikytė, Vilnius

Šią vasarą pirmą kartą leidau savo sūnų į stovyklą. Turėjau baimių ar jis išbus iki galo, kaip jam seksis. Tiek sūnus, tiek mes tėveliai, likome labai patenkinti stovyklos programa, rūpestingais vadovais ir labai draugiška aplinka.
Liubovė Mockienė, Tauragė

Mano sūnus gyvena ne Lietuvoje. Ši stovykla  „nulaužė” visus psichologinius bendravimo barjerus mano vaikui.  Susipažino su Žemaitija ir puikiai praleido laiką.

Rasa Barkalaia, Tbilisis

Pas mus visada gera energija, nuotaika, bei augantys sparnai!

Registruokis!

REKVIZITAI
Asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai”
S. Žukausko g. 18-30, LT-08234, Vilnius.
Įm. k. 300618195.

KONTAKTAI
+370 62020961
asociacija@vipt.lt

© 2023 VIPT ASOCIACIJA