SKAITMENINIO RAŠTINGUMO SKATINIMAS VIETOS BENDRUOMENĖSE

2019 m. rugsėjo – lapkričio mėnesiais organizuojamas antrasis mokymų ciklas. Kaip ir pirmajame mokymų cikle, organizuojama 60 mokymo renginių, kurių metu dalyviai išsamiau susipažįsta su šiuolaikinių skaitmeninių technologijų iššūkiais, teikiamomis galimybėmis gyventojams bei tendencijomis darbo rinkoje. Šių mokymų metu taip pat kalbama apie skaitmeninių iniciatyvų sklaidos svarbą ir poveikį: mokymosi galimybės Europos ir Lietuvos gyventojams.
Dalis mokymų jau įvyko nuotoliniu būdu rugsėjo mėnesį. Transliacijų metu klausytojai buvo supažindinti su bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR) ir saugumu Internete.
Transliacijos „Kaip jaustis saugiai internetinėje erdvėje naudojant skaitmeninius įrenginius“ metu kibernetinio saugumo specialistas Paulius Čeponis pasakojo apie tai, kaip būti saugesniems e. erdvėje, kokie pavojai gali iškilti naudojant e. paštą bei socialinius tinklus ir kaip apsisaugoti nuo galimų grėsmių.
Įrašo nuoroda: https://sli.do/esauga
Antrosios transliacijos metu duomenų apsaugos pareigūnė Rusnė Juozapaitienė kalbėjo šiandien itin aktualia tema – „Nauji asmens duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimai bei jų taikymas“. Įrašo metu pristatoma apie asmens duomenų apsaugą, bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) ir pagrindinius reikalavimus bei duomenų saugumo pažeidimus.
Įrašo nuoroda: https://sli.do/bdar
Kviečiame bendruomenių skaitmeninius lyderius ir skaitmeninius konsultantus aktyviai registruotis į spalio mėnesį vyksiančius renginius užpildant elektroninę anketą: registracija. Renginių grafikas pateikiamas projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” internetinėje svetainėje: www.prisijungusi.lt/mokymu-grafikas
Mokymų renginius organizuoja UAB „Baltijos kompiuterių akademija” kartu su asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“. Daugiau informacijos: el. paštu renginiai@bka.lt, telefonu +370 612 31654

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top