Moterų užimtumo ir įsitraukimo į darbo rinką didinimo paieškos

Per patį vasaros įkarštį VIPT asociacijos darbuotojai keliavo į saulėtąją Graikiją, tačiau šį kartą ne ilsėtis, o darbuotis ir pasisemti kūrybinės energijos. Liepos mėn. 16-17 d. Atėnuose vyko antrasis Erasmus strateginių partnerysčių programos finansuojamo tarptautinio projekto „Verslumo įgūdžiai moterims skaitmeniniame pasaulyje” partnerių susitikimas.
Dviejų dienų susitikimo metu lietuviai kartu su kolegomis iš Graikijos, Slovėnijos ir Vokietijos aptarė projekto įgyvendinimo eigą bei svarbiausią veiklą – būsimą mokymo kursą, skirtą moterims norinčioms pagilinti savo verslumo, projektų valdymo ir skaitmeninius įgūdžius.
„Būsima 25 valandų tiesioginio mokymo programa unikali tuo, kad verslumo, projektų valdymo ir skaitmeniniai įgūdžiai bus ugdomi ne mokant kiekvieno dalyko atskirai, o jų svarbiausius elementus integruojant į vieną visumą”, – naujienomis dalinosi projekto vadovė Inga Žemaitienė. „Toks ugdymosi modelis pasirinktas ne atsitiktinai. Integruojant projektų vadybos, verslumo ir skaitmeninių įrankių panaudojimą bei jų praktinį pritaikymą yra ugdomi bendravimo, kūrybiškumo, kritinio mąstymo, skaitmeniniai gebėjimai, kurie ypatingai reikalingi šiandienos darbo rinkoje, – pridūrė projektų vadovė. Mokymo programa bus parengta penkiomis kalbomis ir išbandyta neformaliojo suaugusiųjų švietimo įstaigose kitų metų pradžioje.
Dvejus metus truksiančio projekto metu siekiama atrasti, išnaudoti ir didinti moterų (įskaitant ir mažiau galimybių turinčias) užimtumo bei įsitraukimo į darbo rinką potencialą, padėti moterims pasiekti geriausias įsidarbinimo galimybes ugdant jų „minkštuosius” gebėjimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top