VASAROS INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ STOVYKLA PLATELIUOSE „IT dirbtuvės išmaniai ir kūrybingai” 10 – 14 m. vaikams

Domiesi technologijomis, planuoji su tuo sieti savo ateitį? O gal tiesiog esi smalsus ir norėtum mokytis programuoti, savo idėjas paversti realybe, dirbti komandoje bei smagiai praleisti laiką? Jei tau 10 – 14 metų, kviečiame atvykti į septynių dienų vasaros stovyklą „IT dirbtuvės išmaniai ir kūrybingai” Plateliuose. Stovykloje tikrai nebus nuobodu! Stovyklos metu kursi savo mobiliąją aplikaciją su App Inventor, mokysiesi programuoti, išbandysi unikalią virtualią realybę, susitiksi su dėstytojais iš KTU, išmoksi pilotuoti droną bei susipažinsi su pagrindinėmis ateities tendencijomis technologijų srityje. Taip pat tavęs laukia ir daug smagių pramogų: maudynės ežere, muziejų (Šaltojo karo muziejus) ir įžymių objektų lankymas, lauko ir vidaus aktyvūs žaidimai, renginiai kaip hakatonas bei įvairios edukacijos.
Asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“ organizuoja informacinių technologijų krypties vasaros stovyklas 10 – 14 m. amžiaus vaikams jau ketverius metus iš eilės. Šiais metais asociacija iš Kurtuvėnų, Šiaulių r. keliasi į vieną gražiausių Žemaitijos vietų, Platelius.
Stovyklos „IT dirbtuvės išmaniai ir kūrybingai” tikslas – sudaryti sąlygas Lietuvos vaikams (10 – 14 m.) turiningai leisti laisvalaikį gamtos apsuptyje, įgyvendinti informacinių technologijų projektus bei naudojant aktyvius neformaliojo ugdymo metodus mokyti dirbti bendradarbiaujant, ugdyti lyderio savybes, skatinti atvirumą ir iniciatyvą, sudaryti sąlygas jaunam žmogui atskleisti savo asmenybę.
Stovykla vyks restauruotose ir labai tvarkingose Platelių universaliojo daugiafunkcinio centro patalpose. Vaikai bus apgyvendinami klasėse. Mergaitės ir berniukai atskirai. Stovyklautojai miegos ant savo atsivežtų čiužinių. Patalpose įrengti dušai. Maitinimu rūpinsis daugiafunkcinis centras, atitinkantis visus higienos normos reikalavimus ir turintis teisę vykdyti maitinimo organizavimo veiklą. Mokyklą supa erdvi ir saugi aplinka. Yra krepšinio aikštelė. Šalia centro įsteigta didelė žalia erdvė įvairioms sportinėms ir pramoginėms veikloms organizuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top