Technologijų stovykla Plateliuose

Šių metų vasario mėn. 19-23 d. Asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai” kviečia 10-14 m. vaikus į stovyklą “Atostogos Plateliuose: išmaniai ir kūrybingai!” viename gražiausių Lietuvos kampelių, Plateliuose, Plungės r.

Stovyklos tikslas – ugdyti savimi pasitikinčią, sumanią asmenybę. Stovyklos programą sudaro trys esminės temos, kurios visos programos metu persipina ir dengia viena kitą: komandinis darbas, Lietuvos pažinimas ir IT projekto (t.y 3D maketų, mobiliųjų aplikacijų bei LittleBits projektų sukūrimas) įgyvendinimas panaudojant skaitmenines technologijas ir reikiamą programinę įrangą bei įrankius.

Programoje didelis dėmesys skiriamas susirinkusių dalyvių socialiniam mokymuisi grupėje. Koncentruojamasi į grupės vidinius procesus ir komandos formavimosi veiklas.

Kurdami IT projektus programos dalyviai bus skatinami domėtis ir pažinti Lietuvą, tradicijas, istoriją. Vaikas ne tik pažins, bet stebėdamas, mąstydamas, atrasdamas, įgyvendindamas projektą galės išreikšti savo požiūrį į jį supančią aplinką.

Stovykla vyks restauruotoje, tvarkingoje ir tokiai veiklai pritaikytoje Platelių mokykloje – daugiafunkciniame centre.

VIETA: Platelių mokykla – daugiafunkcinis centras, Mokyklos g. 1,  Platelių mstl., Plungės r.; https://plateliuld.plunge.lm.lt

 

MAITINIMAS: 4 kartai per dieną. Maistas gaminamas mokykloje.
Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: apgyvendinimas, maitinimas, pramogos.
STOVYKLOS TRUKMĖ: 5 dienos
STOVYKLAUTOJŲ AMŽIUS: 10 – 14 m.
Vadovai: linksmi, patirtį turintys pedagogai bei patyrę savo sričių žinovai.
KAINA: 66,5 Eur. Dalinai finansuojama ŠMPF projekto „Tapk“. Atvykimas į stovyklos kainą neįskaičiuotas.

Papildoma informacija teikiama telefonu: 861837925; 868547445 el. paštu: asociacija@vipt.lt.

 

DIENOTVARKĖ*

09:00 – 09:15 Kėlimasis, prausimasis, rytinė mankšta;

09:15 – 09:30 Pusryčiai;

09:30 – 10:00 Laisvas laikas;

10:00 – 14:00 IT dirbtuvės arba arba edukacinė programa (priklausomai nuo dienos veiklų);

14:00 – 14:30 Pietūs;

14:30 – 17:00 IT dirbtuvės arba edukacinė programa (priklausomai nuo dienos veiklų);

17:00 – 17:30 Pavakariai;

17:30 – 19:00 Pramogos;

19:00 – 20:00 Vakarienė;

20:00 – 22:00 Pramogos;

22:00 – 22:30 Ruošimasis miegui;

22:30 – 09:00 Miegas.

 

Stovyklos veiklų aprašymas:

1 diena. Vaikų atvykimas, įsikūrimas, dalyvavimas stovyklos atidaryme, programos pristatyme. Vėliau vaikai susipažįsta vienas su kitu, formuoja komandas, kuria komandų identitetą, šūkį, šokį, logotipą, stovyklos taisykles. Po pietų vaikai yra supažindinami su visomis informacinėmis technologijomis, kurios bus naudojamos stovyklos metu, apmokoma kaip elgtis ir valdyti droną. Vaikams pristatoma, kad stovyklos metu bus kuriamas projektas jų pasirinkta tema ir forma (mobili aplikacija, LittleBits projektas ar 2D/3D maketas). Po vakarienės vaikų laukia jų pasirinkto filmo peržiūra ir kitos pramogos.

2 diena. Vaikai paskirstomi į grupes. Viena grupė vyksta į į Platelių Žemaitijos nacionalinio parko lankytojų centrą. Ten vaikai supažindinami su Platelių istorija, lankytinomis vietomis, tautodailininkais, amatininkais. Aplanko centre esantį muziejų. Kita grupė IT dirbtuvėse kuria 3D projektus pasirinkta tema su Scatch up programa. Vėliau grupės keičiasi. Pavakaryje mokosi valdyti dronus (esant tinkamoms oro sąlygoms). Vėliau vaikai žaidžia įvairius stalo bei aktyviuosius žaidimus.

3 diena. Stovyklautojai grupėmis vyksta į  Šaltojo karo muziejų, susipažįsta su  LittleBits konstruktoriumi, rengia projektus. Pavakaryje mokosi valdyti dronus (esant tinkamoms oro sąlygoms). Organizuojamas protų mūšis ir kiti komandiniai žaidimai.

4 diena. Susipažinimas su mobiliųjų aplikacijų kūrimo programa App Inventor. Žygis Šeirės taku. Pavakaryje mokosi valdyti dronus (esant tinkamoms oro sąlygoms), diskoteka.

5 diena. IT Projektų užbaigimas. IT dirbtuvėse sukurtų projektų pristatymas atvykusiems tėveliams, pažymėjimų įteikimas. Atsisveikinimas ir vykimas namo.

* programa gali nežymiai kisti

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top